ECA-1HM0R1B
PanasonicPanasonic
ECA-1HM0R1B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECA-1HM0R1B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.ECA-1HM0R1B.pdf2.ECA-1HM0R1B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECA-1HM0R1B
Număr parc ECA-1HM0R1B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4952 pcs Fișa cu date 1.ECA-1HM0R1B.pdf2.ECA-1HM0R1B.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie M Ripple Current @ Low Frequency 1.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.21mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECA1HM0R1B
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 0.1µF