ECA-1EM222
PanasonicPanasonic
ECA-1EM222 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECA-1EM222
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.ECA-1EM222.pdf2.ECA-1EM222.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECA-1EM222
Număr parc ECA-1EM222 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118141 pcs Fișa cu date 1.ECA-1EM222.pdf2.ECA-1EM222.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie M Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.04A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECA1EM222
P5157
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 2200µF