ECA-1CM472B
PanasonicPanasonic
ECA-1CM472B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECA-1CM472B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.ECA-1CM472B.pdf2.ECA-1CM472B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECA-1CM472B
Număr parc ECA-1CM472B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 226912 pcs Fișa cu date 1.ECA-1CM472B.pdf2.ECA-1CM472B.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie M Ripple Current @ Low Frequency 1.36A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.312A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECA1CM472B
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF