ECA-1CM101
PanasonicPanasonic
ECA-1CM101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECA-1CM101
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.ECA-1CM101.pdf2.ECA-1CM101.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECA-1CM101
Număr parc ECA-1CM101 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 457736 pcs Fișa cu date 1.ECA-1CM101.pdf2.ECA-1CM101.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie M Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 306mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECA1CM101
P5138
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 100µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECA-1CHG682
ECA-1CHG682
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 45869 pcs
Descarca: ECA-1CHG682.pdf
RFQ
ECA-1CM101I
ECA-1CM101I
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL