ECA-1AHG471
PanasonicPanasonic
ECA-1AHG471 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECA-1AHG471
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: ECA-1AHG471.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECA-1AHG471
Număr parc ECA-1AHG471 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 230804 pcs Fișa cu date ECA-1AHG471.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie NHG Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 375mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECA1AHG471
P5520
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECA-1AHG682
ECA-1AHG682
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 68115 pcs
Descarca: ECA-1AHG682.pdf
RFQ
ECA-1AHG682B
ECA-1AHG682B
Producători: Panasonic
In stoc: 162429 pcs
Descarca: ECA-1AHG682B.pdf
RFQ
ECA-1AHG471BJ
ECA-1AHG471BJ
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL