DZ3S068D0L
PanasonicPanasonic
DZ3S068D0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ3S068D0L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 6.8V SSMINI3
Foi de date: DZ3S068D0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DZ3S068D0L
Număr parc DZ3S068D0L Producător Panasonic
Descriere DIODE ZENER ARRAY 6.8V SSMINI3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1381193 pcs Fișa cu date DZ3S068D0L.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 10mA
Toleranţă - Pachetul dispozitivului furnizor SSMini3-F3-B
Serie - Putere - Max 150mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-89, SOT-490
Alte nume DZ3S068D0L-ND
DZ3S068D0LTR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms
descriere detaliata Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 6.8V 150mW SSMini3-F3-B Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 4V