DZ2413000L
PanasonicPanasonic
DZ2413000L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DZ2413000L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 2W TMINIP2
Foi de date: DZ2413000L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DZ2413000L
Număr parc DZ2413000L Producător Panasonic
Descriere DIODE ZENER 13V 2W TMINIP2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127448 pcs Fișa cu date DZ2413000L.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor TMiniP2-F2-B
Serie - Putere - Max 2W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SOD-128
Alte nume DZ2413000LDKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 13V 2W ±5% Surface Mount TMiniP2-F2-B Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 9V