DS4E-ML2-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS4E-ML2-DC1.5V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS4E-ML2-DC1.5V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Foi de date: DS4E-ML2-DC1.5V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DS4E-ML2-DC1.5V
Număr parc DS4E-ML2-DC1.5V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5855 pcs Fișa cu date DS4E-ML2-DC1.5V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 1.05 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 220VDC - Max
Serie DS Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Amber
descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact 4PDT (4 Form C)
Tensiune în bobină 1.5VDC Tip de bobină Latching, Dual Coil
Rezistența bobinei 6.3 Ohms Puterea bobinei 360 mW
Coil curent 240mA