DS371456-CA
PanasonicPanasonic
DS371456-CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS371456-CA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM
Foi de date: DS371456-CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DS371456-CA
Număr parc DS371456-CA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15088 pcs Fișa cu date DS371456-CA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 370V
Toleranţă ±10% terminare Quick Connect, Disconnect
Dimensiune / Dimensiune 1.988" Dia (50.50mm) Serie DMF
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume BUM37X4505C
DS371456CA
P9668
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Tipul de montare Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.709" (18.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 4.016" (102.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 45µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can capacitanță 45µF