DS2E-S-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS2E-S-DC1.5V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS2E-S-DC1.5V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Foi de date: DS2E-S-DC1.5V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DS2E-S-DC1.5V
Număr parc DS2E-S-DC1.5V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5171 pcs Fișa cu date DS2E-S-DC1.5V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 1.05 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.15 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 220VDC - Max
Serie DS Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-2198
DS2E-S-DC1.5V-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 10ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Amber descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 1.5VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 11.3 Ohms
Puterea bobinei 200 mW Coil curent 133mA