CB1AH-P-12V
PanasonicPanasonic
CB1AH-P-12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB1AH-P-12V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Foi de date: CB1AH-P-12V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CB1AH-P-12V
Număr parc CB1AH-P-12V Producător Panasonic
Descriere RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14663 pcs Fișa cu date CB1AH-P-12V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 7 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 14VDC - Nom
Serie CB Timp de eliberare 15ms
ambalare Bulk Alte nume 255-2177
CB1AHP12V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 15ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
Rating de contact (curent) 70A Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 103 Ohms
Puterea bobinei 1.4 W Coil curent 117mA