| Număr parc | CB1-T-P-12V | Producător | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Descriere | RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 13919 pcs | Fișa cu date | CB1-T-P-12V.pdf |
| Porniți tensiunea (Max) | 7 VDC | Opriți tensiunea (Min) | 1.2 VDC |
| Stilul de terminare | PC Pin | Tensiune de comutare | 14VDC - Nom |
| Serie | CB | Timp de eliberare | 15ms |
| ambalare | Bulk | Alte nume | 255-3517 CB1-T-P-12V-ND CB1TP12V |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C | Operați timpul | 15ms |
| Tipul de montare | Through Hole | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rating de contact (curent) | 40A | Materiale de contact | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Formular de contact | SPDT (1 Form C) | Tensiune în bobină | 12VDC |
| Tip de bobină | Non Latching | Rezistența bobinei | 103 Ohms |
| Puterea bobinei | 1.4 W | Coil curent | 117mA |