ARV13A12Q
PanasonicPanasonic
ARV13A12Q Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ARV13A12Q
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RV COAXIAL SWITCH
Foi de date: 1.ARV13A12Q.pdf2.ARV13A12Q.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 122 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ARV13A12Q
Număr parc ARV13A12Q Producător Panasonic
Descriere RV COAXIAL SWITCH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122 pcs Fișa cu date 1.ARV13A12Q.pdf2.ARV13A12Q.pdf
Tensiune - Aprovizionare 12V Topologie Reflective
Frecvența de testare 8GHz Pachetul dispozitivului furnizor Module
Serie - Tip RF General Purpose
ambalare Bulk Pachet / Caz Module, SMA Connectors
P1dB - Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Izolare 70dB (min) Pierdere de inserție 0.3dB (max)
Impedanta 50 Ohm IIP3 -
Interval de frecvență DC ~ 8GHz Caracteristici -
descriere detaliata RF Switch IC General Purpose SPDT 8GHz 50 Ohm Module Circuit SPDT