ARJ20A12X
PanasonicPanasonic
ARJ20A12X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ARJ20A12X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY RF DPDT 300MA 12V
Foi de date: ARJ20A12X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ARJ20A12X
Număr parc ARJ20A12X Producător Panasonic
Descriere RELAY RF DPDT 300MA 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1008 pcs Fișa cu date ARJ20A12X.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 30VDC - Max
Serie ARJ Timp de eliberare 5ms
ambalare Tape & Reel (TR) Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C
Operați timpul 5ms Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici - Rating de contact (curent) 300mA
Materiale de contact Gold Plating Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 720 Ohms Puterea bobinei 200 mW
Coil curent 16.7mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ARJ2024
ARJ2024
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY RF DPDT 300MA 24V
In stoc: 785 pcs
Descarca: ARJ2024.pdf
RFQ
ARJ20A12
ARJ20A12
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY RF DPDT 300MA 12V