ANPD050-30
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ANPD050-30
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 2D CODE READER CHASSIS MOUNT
Foi de date: 1.ANPD050-30.pdf2.ANPD050-30.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ANPD050-30
Număr parc ANPD050-30 Producător Panasonic
Descriere 2D CODE READER CHASSIS MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2933 pcs Fișa cu date 1.ANPD050-30.pdf2.ANPD050-30.pdf
Greutate 0.882 lb (400.07g) Tensiune - Aprovizionare 24VDC
Câmp vizual (Min) - Câmp vizual (Max) 30.0mm x 25.0mm
Tip 2D Code Reader Stilul de terminare Circular
Serie PD50 Tip senzor CMOS
Rata de scanare - Rezoluţie 352 x 288 (100,000 Pixels)
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sursă de lumină Integrated (White)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Distanța de instalare 55.0mm