AN78L18ME1
PanasonicPanasonic
AN78L18ME1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AN78L18ME1
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului IC REG LINEAR 18V 100MA 3HSIP
Foi de date: AN78L18ME1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AN78L18ME1
Număr parc AN78L18ME1 Producător Panasonic
Descriere IC REG LINEAR 18V 100MA 3HSIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4981 pcs Fișa cu date AN78L18ME1.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 18V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor 3-HSIP Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA PSRR 46dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AN78L18M-(E1)
AN78L18ME1TR
Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 18V 100mA 3-HSIP Curent - Quiescent (Iq) 3.5mA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control -