AM51623D63N-A
Prezentarea produsului
Număr parc: AM51623D63N-A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
Foi de date: AM51623D63N-A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AM51623D63N-A
Număr parc AM51623D63N-A Producător Panasonic
Descriere SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6005 pcs Fișa cu date AM51623D63N-A.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie AM5 Eliberarea Forței 15gf
Pretravel 0.296" (7.5mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.087" (2.2mm) Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Poziția de operare 0.602" (15.3mm) Forța de operare 90gf
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici Cadmium Free
Viața electrică 100,000 Cycles Călătorii diferențiale 0.080" (2.0mm)
Ratingul curent 16A (AC), 600mA (DC) Circuit SPST-NC