AM51615C63N-A
Prezentarea produsului
Număr parc: AM51615C63N-A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
Foi de date: AM51615C63N-A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AM51615C63N-A
Număr parc AM51615C63N-A Producător Panasonic
Descriere SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3628 pcs Fișa cu date AM51615C63N-A.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie AM5 Eliberarea Forței 60gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.035" (0.9mm) Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Poziția de operare 0.815" (20.7mm) Forța de operare 320gf
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici Cadmium Free
Viața electrică 100,000 Cycles Călătorii diferențiale 0.020" (0.5mm)
Ratingul curent 16A (AC), 600mA (DC) Circuit SPDT