AKT8112103
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT8112103
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Foi de date: AKT8112103.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 362 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AKT8112103
Număr parc AKT8112103 Producător Panasonic
cantitate valabila 362 pcs Fișa cu date AKT8112103.pdf
Greutate 0.529 lb (239.95g) Tensiune - Aprovizionare 100 ~ 240VAC
Serie KT8 Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Relay (2), Voltage (External SSR) Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de caractere pe rând 4, 4 Tipul de montare Panel Mount
Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Caracteristici Heater Fault Detection Tipul de afișare LED - Dual Color Characters
Afișați caracterele - Înălțime 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm) descriere detaliata Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount