AKT4B213100
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT4B213100
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROCESS 24V
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 381 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 381 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AKT4B213100
Număr parc AKT4B213100 Producător Panasonic
Descriere CONTROL TEMP/PROCESS 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 381 pcs Fișa cu date
Greutate 0.265 lb (120.2g) Tensiune - Aprovizionare 24VAC/DC
Serie KT4B Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 45.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Analog, Relay Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de caractere pe rând 4, 4 Tipul de montare Panel Mount
Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant