AKT4B1122001
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT4B1122001
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Foi de date: AKT4B1122001.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 229 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 229 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AKT4B1122001
Număr parc AKT4B1122001 Producător Panasonic
Descriere CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 229 pcs Fișa cu date AKT4B1122001.pdf
Greutate 0.265 lb (120.2g) Tensiune - Aprovizionare 100 ~ 240VAC
Serie KT4B Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 45.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Relay (2), Voltage (External SSR) Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de caractere pe rând 4, 4 Tipul de montare Panel Mount
Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Caracteristici - Tipul de afișare LED - Dual Color Characters
Afișați caracterele - Înălțime 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) descriere detaliata Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount