AKT42132001
PanasonicPanasonic
AKT42132001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT42132001
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Foi de date: AKT42132001.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AKT42132001
Număr parc AKT42132001 Producător Panasonic
Descriere CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4600 pcs Fișa cu date AKT42132001.pdf
Greutate 0.287 lb (130.18g) Tensiune - Aprovizionare 24VAC/DC
Serie KT4 Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 45.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Analog, Relay Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de caractere pe rând 4, 4 Tipul de montare Panel Mount
Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant