AKT4212100
PanasonicPanasonic
AKT4212100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT4212100
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Foi de date: AKT4212100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AKT4212100
Număr parc AKT4212100 Producător Panasonic
Descriere CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3300 pcs Fișa cu date AKT4212100.pdf
Greutate 0.287 lb (130.18g) Tensiune - Aprovizionare 24VAC/DC
Serie KT4 Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 45.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Relay, Voltage (External SSR) Alte nume 1110-2935
AKT4212100-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de caractere pe rând 4, 4
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Caracteristici -
Tipul de afișare LED - Dual Color Characters Afișați caracterele - Înălțime 0.401" (10.20mm), 0.347" (8.80mm)
Comunicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AKT4212103
AKT4212103
Producători: Panasonic
Descriere: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
In stoc: 4157 pcs
Descarca: AKT4212103.pdf
RFQ
AKT42121001
AKT42121001
Producători: Panasonic