AKT4111102
PanasonicPanasonic
AKT4111102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKT4111102
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Foi de date: AKT4111102.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AKT4111102
Număr parc AKT4111102 Producător Panasonic
Descriere CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5383 pcs Fișa cu date AKT4111102.pdf
Greutate 0.287 lb (130.18g) Tensiune - Aprovizionare 100 ~ 240VAC
Serie KT4 Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 45.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Relay (3) Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de caractere pe rând 4, 4 Tipul de montare Panel Mount
Intervalul de intrare -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Caracteristici Heater Fault Detection Tipul de afișare LED - Dual Color Characters
Afișați caracterele - Înălțime 0.401" (10.20mm), 0.347" (8.80mm) descriere detaliata Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount