AH725169-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AH725169-A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACT SPST-NC 15A 250V
Foi de date: AH725169-A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AH725169-A
Număr parc AH725169-A Producător Panasonic
Descriere SWITCH SNAP ACT SPST-NC 15A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3817 pcs Fișa cu date AH725169-A.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Stilul de terminare Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie AH7 Eliberarea Forței 60gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.030" (0.76mm) Temperatura de Operare -25°C ~ 80°C
Poziția de operare 0.602" (15.3mm) Forța de operare 320gf
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici -
Viața electrică 100,000 Cycles Călătorii diferențiale 0.020" (0.5mm)
Ratingul curent 15A (AC), 600mA (DC) Circuit SPST-NC