AGQ210A12Z
PanasonicPanasonic
AGQ210A12Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AGQ210A12Z
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Foi de date: AGQ210A12Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AGQ210A12Z
Număr parc AGQ210A12Z Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46340 pcs Fișa cu date AGQ210A12Z.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 125VAC, 110VDC - Max
Serie AGQ Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Latching, Single Coil
Rezistența bobinei 1.44 kOhms Puterea bobinei 100 mW
Coil curent 8.3mA