AGN210A24X
PanasonicPanasonic
AGN210A24X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AGN210A24X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Foi de date: AGN210A24X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AGN210A24X
Număr parc AGN210A24X Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28070 pcs Fișa cu date AGN210A24X.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 125VAC, 110VDC - Max
Serie AGN Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 1A
Materiale de contact Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Latching, Single Coil
Rezistența bobinei 4.8 kOhms Puterea bobinei 120 mW
Coil curent 5.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AGN210A24
AGN210A24
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V