AEJ11012
PanasonicPanasonic
AEJ11012 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AEJ11012
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 100A 12V
Foi de date: AEJ11012.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 682 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AEJ11012
Număr parc AEJ11012 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 100A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 682 pcs Fișa cu date AEJ11012.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1 VDC
Stilul de terminare Screw Terminal Tensiune de comutare 100VDC - Nom
Serie AEJ Timp de eliberare 15ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-5902
AEJ11012-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 30ms Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
Rating de contact (curent) 100A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 28.8 Ohms
Puterea bobinei 5 W Coil curent 417mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OMI-SS-209L,500
OMI-SS-209L,500
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 9V
In stoc: 2745 pcs
Descarca: OMI-SS-209L,500.pdf
RFQ
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
In stoc: 7498 pcs
Descarca:
RFQ
Descriere: A1077S=RELAY
In stoc: 7 pcs
Descarca:
MY4I5N DC100/110
MY4I5N DC100/110
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V
MK3P5-I-AC220
MK3P5-I-AC220
Descriere: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V
Descarca: MK3P5-I-AC220.pdf
G5LE-1 DC5
G5LE-1 DC5
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Descarca: G5LE-1 DC5.pdf
MKS2XTN-11 AC100
MKS2XTN-11 AC100
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 100V
Descarca: MKS2XTN-11 AC100.pdf
Producători: Phoenix Contact
Descriere: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V