ADQ23Q012
PanasonicPanasonic
ADQ23Q012 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADQ23Q012
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Foi de date: ADQ23Q012.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADQ23Q012
Număr parc ADQ23Q012 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4787 pcs Fișa cu date ADQ23Q012.pdf
Porniți tensiunea (Max) 8.4 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie ADQ Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-1443 Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 30A Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Latching, Dual Coil Rezistența bobinei 144 Ohms
Puterea bobinei 1 W Coil curent 83.3mA