80SXV47M
PanasonicPanasonic
80SXV47M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 80SXV47M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SXV SERIES - OSCON SMD TYPE 80V
Foi de date: 1.80SXV47M.pdf2.80SXV47M.pdf3.80SXV47M.pdf4.80SXV47M.pdf5.80SXV47M.pdf6.80SXV47M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 80SXV47M
Număr parc 80SXV47M Producător Panasonic
Descriere SXV SERIES - OSCON SMD TYPE 80V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 80V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie OS-CON™, SXV
Ripple Current @ Low Frequency 49mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 980mA @ 10kHz
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume P122613TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 28 mOhm
descriere detaliata 47µF 80V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 1000 Hrs @ 125°C capacitanță 47µF