6SEPC560MW+TSS
PanasonicPanasonic
6SEPC560MW+TSS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6SEPC560MW+TSS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 6SEPC560MW+TSS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6SEPC560MW+TSS
Număr parc 6SEPC560MW+TSS Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 303115 pcs Fișa cu date 6SEPC560MW+TSS.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume P16424TB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm
descriere detaliata 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 560µF