4THE220M
PanasonicPanasonic
4THE220M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4THE220M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Foi de date: 1.4THE220M.pdf2.4THE220M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4THE220M
Număr parc 4THE220M Producător Panasonic
Descriere CAP TANT POLY 220UF 4V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44834 pcs Fișa cu date 1.4THE220M.pdf2.4THE220M.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TH Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume PCE5143CT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours)
Codul dimensiunii producătorului D2E Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm)
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz capacitanță 220µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4THB330ML
4THB330ML
Producători: Panasonic
Descriere: CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
In stoc: 120388 pcs
Descarca: 4THB330ML.pdf
RFQ
4THE220MF
4THE220MF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP TANT POLY 220UF 4V 2917