20SEPF560M+T
PanasonicPanasonic
20SEPF560M+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20SEPF560M+T
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H
Foi de date: 20SEPF560M+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20SEPF560M+T
Număr parc 20SEPF560M+T Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 128855 pcs Fișa cu date 20SEPF560M+T.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume P16392TB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 12 mOhm
descriere detaliata 560µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 560µF