1CTQC15173F1
PanasonicPanasonic
1CTQC15173F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1CTQC15173F1
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT POLY 150UF 16V 2917
Foi de date: 1.1CTQC15173F1.pdf2.1CTQC15173F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1CTQC15173F1
Număr parc 1CTQC15173F1 Producător Panasonic
Descriere CAP TANT POLY 150UF 16V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51688 pcs Fișa cu date 1.1CTQC15173F1.pdf2.1CTQC15173F1.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TQC Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume P19790DKR Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului D2 Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 70 mOhm descriere detaliata 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2917 (7343 Metric) 70 mOhm
capacitanță 150µF