AI-2429-TWT-12V-2-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2429-TWT-12V-2-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AI-2429-TWT-12V-2-R
Producator / Marca: PUI Audio, Inc.
Descrierea produsului AUDIO MAGNETIC IND 3-20V TH
Foi de date: AI-2429-TWT-12V-2-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AI-2429-TWT-12V-2-R
Număr parc AI-2429-TWT-12V-2-R Producător PUI Audio, Inc.
Descriere AUDIO MAGNETIC IND 3-20V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22972 pcs Fișa cu date AI-2429-TWT-12V-2-R.pdf
Intervalul de tensiune 3 ~ 20V Tensiune - evaluat 12V
terminare PC Pins Tehnologie Magnetic
Nivelul presiunii sonore (SPL) 100dB @ 12V, 10cm Dimensiune / Dimensiune 0.937" Dia (23.80mm)
Serie AI Evaluări Washable
Locația portului Top ambalare Tray
Alte nume 668-1223
AI-2429-TWT-12V-2-R-ND
AI2429TWT12V2R
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Single Tone Tipul de montare Through Hole
Tip de introducere DC Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Frecvență 2.9kHz Durată -
Circuitul șoferului Indicator, Internally Driven descriere detaliata Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 8mA 2.9kHz 100dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins
Curent - Ofertă 8mA Aprobări -