PSC12R-090-R-CN2
Prezentarea produsului
Număr parc: PSC12R-090-R-CN2
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W
Foi de date: 1.PSC12R-090-R-CN2.pdf2.PSC12R-090-R-CN2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSC12R-090-R-CN2
Număr parc PSC12R-090-R-CN2 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4800 pcs Fișa cu date 1.PSC12R-090-R-CN2.pdf2.PSC12R-090-R-CN2.pdf
Greutate 0.165 lb (74.84g) Tensiune - ieșire 9V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Serie PSC12R (12W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 10W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSC12R-090-CN2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSC12R-090-R-CN2
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 9V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.11A Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m)
Aprobări CE, C-tick, cULus Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PSC12R-090-R-CN5
PSC12R-090-R-CN5
Producători: PHIHONG USA
Descriere: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W
In stoc: 5849 pcs
Descarca: PSC12R-090-R-CN5.pdf
RFQ
PSC12R-090
PSC12R-090
Producători: PHIHONG USA