PSC12R-050-R-CN4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSC12R-050-R-CN4
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Foi de date: 1.PSC12R-050-R-CN4.pdf2.PSC12R-050-R-CN4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSC12R-050-R-CN4
Număr parc PSC12R-050-R-CN4 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4770 pcs Fișa cu date 1.PSC12R-050-R-CN4.pdf2.PSC12R-050-R-CN4.pdf
Greutate 0.165 lb (74.84g) Tensiune - ieșire 5V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Serie PSC12R (12W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 10W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSC12R-050-CN4
REWORK 1.35X3.5 CENTER- PSC12R-050-R-CN4
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2A Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m)