PSAC60M-480-R-CR1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSAC60M-480-R-CR1
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W
Foi de date: 1.PSAC60M-480-R-CR1.pdf2.PSAC60M-480-R-CR1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSAC60M-480-R-CR1
Număr parc PSAC60M-480-R-CR1 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1855 pcs Fișa cu date 1.PSAC60M-480-R-CR1.pdf2.PSAC60M-480-R-CR1.pdf
Greutate 0.673 lb (305.27g) Tensiune - ieșire 48V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 5.12" L x 2.36" W x 1.30" H (130.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Serie PSAC60M (60W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 60W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSAC60M-480-CR1
REWORK 2.1X5.5 CENTER+ PSAC60M-480-R-CR1
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 500mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C6 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level VI descriere detaliata 48V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.25A Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m)