PSAC30U-120-R-CN3
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-120-R-CN3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSAC30U-120-R-CN3
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Foi de date: 1.PSAC30U-120-R-CN3.pdf2.PSAC30U-120-R-CN3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSAC30U-120-R-CN3
Număr parc PSAC30U-120-R-CN3 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7087 pcs Fișa cu date 1.PSAC30U-120-R-CN3.pdf2.PSAC30U-120-R-CN3.pdf
Greutate 0.353 lb (160.12g) Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Serie PSAC30U (30W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 30W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSAC30U-120-CN3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSAC30U-120-R-CN3
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level V descriere detaliata 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2.5A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)