PSAA30R-240-R-CR2
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSAA30R-240-R-CR2
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Foi de date: 1.PSAA30R-240-R-CR2.pdf2.PSAA30R-240-R-CR2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSAA30R-240-R-CR2
Număr parc PSAA30R-240-R-CR2 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3056 pcs Fișa cu date 1.PSAA30R-240-R-CR2.pdf2.PSAA30R-240-R-CR2.pdf
Greutate 0.331 lb (150.14g) Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm)
Serie PSAA30R (30W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 30W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSAA30R-240-CR2
REWORK 2.5X5.5 CENTER+ PSAA30R-240-R-CR2
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI descriere detaliata 24V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.25A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)