PSAA20R-480-R-CN5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAA20R-480-R-CN5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSAA20R-480-R-CN5
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
Foi de date: 1.PSAA20R-480-R-CN5.pdf2.PSAA20R-480-R-CN5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSAA20R-480-R-CN5
Număr parc PSAA20R-480-R-CN5 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2703 pcs Fișa cu date 1.PSAA20R-480-R-CN5.pdf2.PSAA20R-480-R-CN5.pdf
Greutate 0.375 lb (170.1g) Tensiune - ieșire 48V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Serie PSAA20R (20W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 20W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSAA20R-480-CN5
REWORK 0.7X2.5 CENTER- PSAA20R-480-R-CN5
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 48V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 420mA Lungimea cablurilor 59" (1.50m)