PSAA18U-150-R-CR4
Prezentarea produsului
Număr parc: PSAA18U-150-R-CR4
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Foi de date: 1.PSAA18U-150-R-CR4.pdf2.PSAA18U-150-R-CR4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSAA18U-150-R-CR4
Număr parc PSAA18U-150-R-CR4 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3004 pcs Fișa cu date 1.PSAA18U-150-R-CR4.pdf2.PSAA18U-150-R-CR4.pdf
Greutate 0.309 lb (140.16g) Tensiune - ieșire 15V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Serie PSAA18U (18W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 18W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSAA18U-150-CR4
REWORK 1.35X3.5 CENTER+ PSAA18U-150-R-CR4
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level V descriere detaliata 15V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.2A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)