PSAA18U-150-R-C2
Prezentarea produsului
Număr parc: PSAA18U-150-R-C2
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Foi de date: 1.PSAA18U-150-R-C2.pdf2.PSAA18U-150-R-C2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSAA18U-150-R-C2
Număr parc PSAA18U-150-R-C2 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2776 pcs Fișa cu date 1.PSAA18U-150-R-C2.pdf2.PSAA18U-150-R-C2.pdf
Greutate 0.309 lb (140.16g) Tensiune - ieșire 15V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Serie PSAA18U (18W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 18W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSAA18U-150-C2
REWORK 2.5X5.5 CENTER+ PSAA18U-150-R-C2
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level V descriere detaliata 15V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.2A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)
Aprobări CE, cULus Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PSAA18U-150-R-CN1
PSAA18U-150-R-CN1
Producători: PHIHONG USA
Descriere: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
In stoc: 6101 pcs
Descarca: PSAA18U-150-R-CN1.pdf
RFQ
PSAA18U-150
PSAA18U-150
Producători: PHIHONG USA