PSA15R-480PV-R-C4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-480PV-R-C4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSA15R-480PV-R-C4
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W
Foi de date: 1.PSA15R-480PV-R-C4.pdf2.PSA15R-480PV-R-C4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSA15R-480PV-R-C4
Număr parc PSA15R-480PV-R-C4 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4495 pcs Fișa cu date 1.PSA15R-480PV-R-C4.pdf2.PSA15R-480PV-R-C4.pdf
Greutate 0.333 lb (151.05g) Tensiune - ieșire 48V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Serie PSA15R (15W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 15W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSA15R-480PV-C4
REWORK 1.35X3.5 CENTER+ PSA15R-480PV-R-C4
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 48V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 313mA Lungimea cablurilor 59" (1.50m)
Aprobări CE, C-Tick, cULus, GS Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PSA15R-480P6
PSA15R-480P6
Producători: PHIHONG USA
Descriere: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W
In stoc: 7834 pcs
Descarca: PSA15R-480P6.pdf
RFQ
PSA15R-480P
PSA15R-480P
Producători: PHIHONG USA
In stoc: 3441 pcs
Descarca: PSA15R-480P.pdf
RFQ
PSA15R-480PE
PSA15R-480PE
Descriere: POE INJECTOR 15W 48V WALL
Descarca: PSA15R-480PE.pdf
PSA15R-480PV
PSA15R-480PV