PSA15R-090PV-R-C5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-090PV-R-C5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSA15R-090PV-R-C5
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Foi de date: 1.PSA15R-090PV-R-C5.pdf2.PSA15R-090PV-R-C5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSA15R-090PV-R-C5
Număr parc PSA15R-090PV-R-C5 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6522 pcs Fișa cu date 1.PSA15R-090PV-R-C5.pdf2.PSA15R-090PV-R-C5.pdf
Greutate 0.333 lb (151.05g) Tensiune - ieșire 9V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Serie PSA15R (15W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 15W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSA15R-090PV-C5
REWORK 0.7X2.5 CENTER+ PSA15R-090PV-R-C5
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 9V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.67A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)