PSA15R-060PV-R-CNR4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-060PV-R-CNR4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSA15R-060PV-R-CNR4
Producator / Marca: PHIHONG USA
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 15W
Foi de date: 1.PSA15R-060PV-R-CNR4.pdf2.PSA15R-060PV-R-CNR4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSA15R-060PV-R-CNR4
Număr parc PSA15R-060PV-R-CNR4 Producător PHIHONG USA
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3160 pcs Fișa cu date 1.PSA15R-060PV-R-CNR4.pdf2.PSA15R-060PV-R-CNR4.pdf
Greutate 0.333 lb (151.05g) Tensiune - ieșire 6V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Serie PSA15R (15W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 15W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Alte nume PSA15R-060PV-CNR4
REWORK 1.35X3.5 CENTER- PSA15R-060PV-R-CNR4
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 6V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2.5A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)