ODB600PT-12LB
Orion FansOrion Fans
ODB600PT-12LB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ODB600PT-12LB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN BLOWER 120.5X32MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.ODB600PT-12LB.pdf2.ODB600PT-12LB.pdf3.ODB600PT-12LB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ODB600PT-12LB
Număr parc ODB600PT-12LB Producător Orion Fans
Descriere FAN BLOWER 120.5X32MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4221 pcs Fișa cu date 1.ODB600PT-12LB.pdf2.ODB600PT-12LB.pdf3.ODB600PT-12LB.pdf
Lăţime 32.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 8 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H Serie ODB600PT
RPM 1800 RPM Alte nume 1053-1292
ODB600PT-12LBX
ODB600PT12LB
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 30.0 dB
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Blower
Ratingul curent 0.200A Tip rulant Ball