ODB1232-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB1232-12HB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ODB1232-12HB
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.ODB1232-12HB.pdf2.ODB1232-12HB.pdf3.ODB1232-12HB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ODB1232-12HB
Număr parc ODB1232-12HB Producător Orion Fans
Descriere FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4683 pcs Fișa cu date 1.ODB1232-12HB.pdf2.ODB1232-12HB.pdf3.ODB1232-12HB.pdf
Lăţime 32.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 6 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.920 in H2O (229.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serie ODB1232
RPM 2600 RPM Alte nume ODB1232-12HBX
Temperatura de Operare -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Zgomot 55.0 dB
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Blower
Ratingul curent 0.790A Tip rulant Ball