OD9238-24MB-VXC01A
Orion FansOrion Fans
OD9238-24MB-VXC01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD9238-24MB-VXC01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD9238-24MB-VXC01A
Număr parc OD9238-24MB-VXC01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.590 in H2O (147.0 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92.5mm L x 92.5mm H Serie OD9238
RPM 4800 RPM Putere (Wați) 11.00W
Alte nume OD9238-24MB-VXC01AX
OD923824MBVXC01A
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 55.0 dB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Caracteristici Speed Sensor (Tach)
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.5A
Tip rulant Ball Aprobări cURus, TUV
Flux de aer 118.0 CFM (3.30m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD9238-24MB-VXC
OD9238-24MB-VXC
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE