OD9225-12MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD9225-12MBIP55 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD9225-12MBIP55
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD9225-12MBIP55.pdf2.OD9225-12MBIP55.pdf3.OD9225-12MBIP55.pdf4.OD9225-12MBIP55.pdf
  • Mesaj
Specificațiile OD9225-12MBIP55
Număr parc OD9225-12MBIP55 Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 92.5mm L x 92.5mm H Serie OD9225
RPM - Alte nume OD9225-12MBIP55X
OD922512MBIP55
Temperatura de Operare - Zgomot -
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Durată de viață @ Temp. -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent - Tip rulant Ball
Aprobări cURus, TUV Flux de aer -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD9225-12MB
OD9225-12MB
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE